Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » çok kuvvetli aşk duası

Bu tesir duasını tesiri ispatlanmış tek sürü ama tek sürü güçlü olması populer meydana gelen tek tesir duadır. Bu dua ile umarım dilediğiniz şeye en kısa süre içinde kavuşursunuz. Yüce Allah sizi kalıcı olarak savunsun .

Bu ki yoğun meydana gelen kimse şayet gölde uçan kuşları bile murad etse muti’ ola
Kenidine bend edip tefriki(ayrılığı) olası olmkısa.
Tekrar tek daha vakia deneyim olunmuştur  ( durum denenmiştir)

Usulü şu şekildir
Gusül edip pak ve halvet (temiz ve boş) tek yerde 2 rekat namaz kıl
Ondan ardından 500 kere bu duayı okuya
La ilahe illallahur rauf

Sonra 9 kere kafirun suresi okuya ve dilediği kimsenin etkisini dileye
Muradı hasıl ola.

4 Comments
 1. Fatih Olcay dedi ki:

  Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 2. Esra Kırgız dedi ki:

  Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama olcay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 3. Fatma Şeker dedi ki:

  Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Olcay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı olcay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun olcay hocamdan 🙂

 4. Eda Gürsel dedi ki:

  merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask