Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Çirkin şansı olmasını isterdim

Bir insanın canını verecek kadar birini sevmesi herkese nasip olmaz ben hem dış görünüşüm hemde kalbimin güzelliği ile ilgi toplayan ve çok sevilen biriyim. Konuşma tarzım öylesine büyüleyici ki bana kapılmayacak tek bir erkek tanımadım ve tanıyacağımı da sanmıyorum. Ne kadar çok etrafımda insan olursa olsun benim kalbim senelerce lise aşkımda kaldı ve sırf bu yüzden evlenmedim ve orta yaşlı bir hale gelene kadar da bir atakta bulunmadım.
Aşkıma kavuşmaya bir adım
Yaşım geçtikçe ve çocuk sahibi olamayacağımı düşündükçe artık bu düzeni değiştirmem gerektiğini anladım ve zamanında başkaları için gittiğim hocamın kapısını yeniden çalarak bu defa kendim için sevdiğine kavuşmak için dua rica ettim. Beni kırmadı ve yine o büyüklüğünü göstererek yardımda bulundu şimdi sıra bendeydi bekleyecek ve görecektim.
Bitti dediğim yerden başladım
Bir gün bir arkadaşımın düğününe gittiğimde karşımda kalbimde yatan adamı gördüm hiç konuşmuyor sadece bakışıyorduk beni tenha bir köşeye çektiği gibi direkt evli olup olmadığımı sordu hayır cevabını aldığımda ise güzel o zaman benimle evlenir misin teklifini aldım meğer o da senelerce beni unutamamış ve karşıma çıkacağı günü sabırsızlıkla beklemiş. Filmlerde olur dediğimiz aşk hikayesi gerçek oldu tabi ki 0532 367 1325 numaralı telefonun sahibi sayesinde şimdi ne zaman sıkışsam soluğu orada alıyorum.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask