Burdasınız: Ana Sayfa » Büyü » Cin Büyüsü

Cin büyüsü aslında cinin büyü yapılan kişiye musallat edilmesi ile yapılır ve bu bir kara büyüde bir süreçten ibarettir. Tek başına cin büyüsü diye değerlendirmek pek de doğru değildir. Zira birçok kara büyüde cinler musallat edilerek sonuç alınır. Bu tür büyüler tahmininiz üzere kara büyüler arasında yerini alır ve işin içinde cinler olduğundan dolayı çok ama çok tehlikelidir. Büyük bir tecrübe ve bilgi birikimi ile ancak bu işlemler yapılmalıdır. Ayrıca medyumun zihin kontrol gücü konusunda da kendini geliştirmiş olması önemlidir.

Cin Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Cin büyülerinin tehlikeli olduğunu söylemiştik ve bu tehlikeyi büyüyü yapan da yaptıran da göze almalıdır. Nitekim cinin kontrolden çıkması ihtimaline karşı manevi kalkan dediğimiz cini uzak tutma işlemlerinin medyum tarafından yapılması gerekir. Aksi takdir de sonuçları hayati derecede riskli olacaktır. Büyünün geri tepmesi dediğimiz olay, genelde cin büyülerinde görülür ve bu yüzden de medyum seçiminin çok önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Eğer ne yaptığını bilen bir medyum ile çalışıyorsanız, hem sonuç alabilir hem de minimum risk ile bu işlemleri yaparsınız.

Cin Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Cin büyüsü diğer kara büyüler gibi kötü amaçlı olarak yapılan ve direk olarak bir insanın hayatını mahvetme amaçlı olarak icra edilir. Birçok psikolojik hastalığın arkasında cin büyüsünün olduğu tahmin edilir ve her ihtimale karşı bir medyuma danışılması tavsiye edilir. Zira halüsinasyon gördüğünü iddia eden ileri derecede ki hastaların bu belirtileri, cin büyüsünün de belirtileri arasındadır. Bu büyü, büyü yapılan kişiye hem maddi hem de manevi anlamda zarar verilmesine olanak sağlar. İnsanın hayatını mahveden cinsten bir büyü olduğu için, yaptırmadan önce sonuçlarının nelere yol açabileceği ve bu sonuçların bedellerini göze alıp alınmadığı iyice düşünülmelidir.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask