Burdasınız: Ana Sayfa » Büyü » Bereket Büyüsü

Bereket büyüsünün diğer büyülerden çok daha güzel yönleri bulunur. İlk olarak bu büyü bünyesinde hiçbir tehlike barındırmaz ve tamamen iyi niyet içeren bir büyüdür. Bu büyüyü özel kılan diğer unsur ise büyünün kişiye özel değil, haneye özel yapılmasıdır. Yani evin bereketinin artması için bu büyü yapılır ve bu büyü sonrasında o hanede birçok şey güzel anlamda değişiklik gösterir.

Bereket Büyüsü Neden Yapılır?

Bereket büyüsü hanede bereketin daha da artması için uygulanır. Bu büyü sayesinde bereketsizlik kavramı hane üzerinde yok olur ve hanede ki maddi manevi her şey bereket kazanır. Hane halkı daha güzel gelir elde eder ve hanedeki yiyecekler çok daha uzun dayanır ve yiyecekleri her zaman daha bol olur. Maddi sıkıntı çeken hane halkının kısa sürede bu anlamda refaha kavuşmasına da olanak tanır.

Bereket Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bereket büyüsü yapılış açısından birçok büyü ile kıyaslandığında kolaydır. Bereket büyüsünde kullanılan ana malzeme buğdaydır ve buğdayın üzerine bereket duası ve farklı ritüeller uygulanarak bu büyü yapılır. İşlem gören buğdaylar evin mutfağında kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanması tavsiye edilir. Kısa sürede etkisini göstermeye başlayan bereket büyüsü, kolay bir büyü olsa da medyum tarafından yapılmalıdır. Kişiler evde tek başına bu büyüyü yapmak isteseler de başarılı olma ihtimalleri çok azdır. Her büyüde olduğu gibi bunda da farklı ritüeller bulunur.

Bereket Büyüsünün Etkisi

Kara büyülerde bilindiği üzere etki uzun süre sonra gerçekleşir; ama bereket büyüsünde aynı durum geçerli değildir. Birkaç gün içinde bereket büyüsü hanede etkisini gösterir ve bu büyünün maksimum 1 yıl geçmeden tekrar edilmesi gerektiğini de hatırlatalım.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask