Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Belki değişir diyerek evlilik yaptım

Ne kadar beni sevmeden de alan bir kocam olduğunu bilsem yine gönlüm bitirmeye razı gelmiyor sürekli olarak bir şeyler için çabalama gereği duyuyordum. Aile baskısı ile evlenmişti ben bunun farkındaydım ama onu çok seviyordum ve evlenince zaman geçtikçe düzelir diye düşünüyor sabrediyordum. Geceleri sessizce gözyaşlarımı içime akıtıyor her geçen gün umudumu biraz yitiriyordum çünkü kocam eve yatmadan yatmaya geliyor ve neredeyse benim hiç yüzüme bakmıyordu. Aynı yatakta da yatmamaya başlamıştı ve bunu baştan kabullendiysem düzeltmek de benim elimde diye düşünüyordum.
Beklediğim adamla karşılaşmayınca çare aradım
Hemen internete girip araştırma yapmaya başladım bir çare arıyordum ki karşıma hocamız çıktı 0532 367 13 25 numaralı telefonu gördüğümde hemen aramaya koyuldum. Bu benim ayağıma gelmiş bir fırsat olmalıydı eğrisini doğrusunu düşünmemeliydim Olcay hocamız evliliği kurtarma için birtakım işlemler uyguladı.
Sonunda onu avucumun içine almayı başardım
Doğrusunu söylemek gerekirse eşimi hiçbir şey değiştiremez diye düşünüyordum ama öyle olmadı adam resmen bambaşka bir kişilik haline dönmeye başladı o değiştikçe bende bir adım daha yanaşıyor bu fırsatı kendime çevirmeyi iyi biliyordum. Sonunda beklediğim oldu ve sanki ilk defa gördüğü biri gibi bana âşık olmaya iltifatlar yağdırmaya ve benimle ilgilenmeye başladı hayatımın en güzel günlerini geçiriyordum. Hiç bitmesini isterken hocama da her zaman minnet duygumu yaşadım ve herkese de tavsiye ettim.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask