Burdasınız: Ana Sayfa » Bağlama Duası » Bağlama Büyüsü Nedir

Geçmişten günümüze kadar gelen süreçte insanlar sevdiklerini kaybetmemek ya da kendilerini onlara fark ettirmek ve onları kendilerine bağlamak adına Bağlama Büyüsü yaptırmaktadır. Kişilerin bağlama büyüsü yapması çok sakıncalı olabilir çünkü en ufak bir hata büyüyü bozar ve tehlikelere yol açmaktadır. Bu yüzden sevdiğine kavuşmak isteyenler bu büyüyü sadece profesyonel kişilere yaptırmalıdır. Böylece sonuç her zaman doğru olacaktır. Medyum ve hocalar bağlama büyüsünün yapılmasında ve büyünün bozulmasında uzmanlardır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

İnsanları etkilemenin birçok yolu vardır. İyi bir görünüme sahip olmak, etkileyici konuşmak, giyime ve davranışlara dikkat etmek, karşı cins üzerinde etkili olmanın en bilinen yolları arasındadır. Ancak fiziksel ve psikolojik tesirlerin geçici olduğunu da belirtmek gerekir. Büyü ne kadar etki ederse etsin ve büyü yapılan kişide tesiri ne kadar kuvvetli olursa olsun, bu büyü geçicidir.

Bunun sebebi, birçoğumuzun inançlı olsa bile bilinçaltında insanı yalnızca beşeri bir varlık olarak ele alması ve fizikötesi boyutu yok saymasıdır. Karşımızdaki kişiyi dış görünüş ve psikolojik tesir ile etkileyebiliriz ancak kendimize bağlayamayız. Çünkü insan her zaman başka etkilere açıktır. Bir insanı kendinize bağlamak istiyorsanız, işin fizikötesi boyutunu gözden geçirmeniz gerekir.

Bağlama Büyüsü Etkisi

Her ne kadar gündelik hayatın akışı içinde unutsak da, ruhani dünya insan üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Karşınızdaki insanı etkilemenin ötesine geçerek kendinize bağlamak istiyorsanız, onun hayatında değişmez bir yere sahip olmak istiyorsanız, fiziksel ve psikolojik etkiden başkasına ihtiyacınız var. Bağlama büyüsüyle karşınızdaki kişiyi tamamen etkileyebilirsiniz.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask