Bağlama Büyüsü

Özellikle evli çiftlerin eşlerini zinadan men etmek için yaptırmak istediği çalışmalardır.Buradaki temel amaç hem ruhani hem fiziksel olarak eşinin kendinden başkasını gözünün görmemesini sağlamak ve eşinden başkası ile birlikte olamamasını sağlamaktır. Bu tarz büyüleri genel olarak evli kadınlar kocalarına karşı talep ederler.

Kocalarının,erkekliğinin kendileri dışında herhangi bir kimseye karşı bağlanmasını sağlamak isterler yani temel amaç Zina etmeyi önlemekrir. Zina yapmak,harama el uzatmak gibi en büyük günahlardan biridir bu sebepten ötürü bu büyüyü yaptıran kimse aslında günaha girmez çünkü eşinin kötü yola sapmasını engelleyerek onuda günahlardan arındırır.

Ayrıca birbirine aşk ile ve ya aşk büyüsü ile bağlanmış kişilerin bundan sonra bir daha ayrılmaması içinde bağlama büyüsü yapılır.Bağlama büyüsü yapmak demek bu gibi durumlarda kişilerin ömürleri boyunca birlikte huzurlu mutlu bir yaşam sürmeleri anlamına gelir ki aile saadetini sağlamakta en büyük sevaplardan biridir. Medyum Olcay,her türlü helal ve mübah işiniz için,gerçekten sevgi ile dolup taşan bir kalbi hissettiği vakit,mutlulukadına,güzellik adına tam bir iman ile her türlü çalışmayı başarı ile yerine getirmektedir.


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask