Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Babamın iyiliği başına dert açtı

Babam çok sevecen ve yardımsever bir adamdı tüm iş verenlerine karşı hep iyi bir şekilde yanaşıyor taleplerini asla geri çevirmiyordu. Kötü bir kriz dönemi geçiriyordu ve nedense annem ile bize asla bir şey anlatmıyordu her şeyi kendi içinde yaşaması onu batağa daha fazla sürüklüyor artık sağlığından edecek hale getiriyordu ama paylaşmadığı sürece de düzelmeyeceğinin farkına varmıyordumedu.
Aileden başkası yalan
Yanında çalışan duş ve çirkin bir kadın ile ortaklık kurduğunu duyduk tabi annem yıkıldı kaç senelik karısı olup da hiçbir şeyini bilmemek ama herhangi bir insanın gelip de tüm meselelere el atması yedirilir bir durum değildi. Ona evli bir arkadaşımın bir hocayı tavsiye ettiğini söyledim babamı değiştirmek o kadın ile olan ortaklığını bitirmek ve işlerini bir düzene koymak istiyorduk. Medyum Olcay hocamızla hiç zaman kaybetmeden görüşmeye gittik.
Hayatımızda yeni bir sayfa
Bize verdiği dualar ile aydınlanmış resmen rahatlamışlık hissine kapılmıştık söylediklerini harfiyen uyguladığımız da gün geçtikçe babamın eve geldiğinde işten bahsetmeleri kısa sürede ortaklığı bitirmeleri gündem maddelerimizdi. Zaten birkaç ay sonra da annem ile ortak yürütmek için bir dükkân satın aldı ve paraya para demediğimiz günler başladı. Hayatımıza olan etkisinin böyle hızlı olacağını düşünmemiştik. 0532 367 13 25 numaralı telefon ile her türlü çarelerinize çözüm bulabilir hocamızla sıfırdan bir hayat yazabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask