Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Annelerin dediği mutlaka çıkıyor

Kızım benim en değerli varlığımdır onun kılına gelecek zarar için dünyayı yakardım sırf o iyi olsun diye kendimden bile vazgeçebilirdim. Hiç tasvip etmediğim bir ilişki yaşıyordu ne kadar konuşup izah etmek istesem de aşk öylesine gözünü bürümüştü ki bizi bile artık takmıyor karşı çıkmamız halinde kaçıp gideceğini söylüyordu bizde mecburen razı geldik ve istemeyerek de olsa düğünlerini yaptık. Damadım ile aramda hep mesafe vardı ve parasız olduğu için kızıma yetemiyor istediği hayatı ona sunamıyordu ama kızım gururunu ayaklar altına almadığından razı gelip susmayı iyi beceriyordu.
Kızımızı kurtarmanın yolunu bulduk
Babası ile artık bu duruma daha fazla katlanamayacağımıza karar vererek Olcay hocamızı araştırmalarımız sonucuna bulduk ve kapısını çaldık. Bize iki kişiyi ayırmak için fil suresi verdi kızım ileride inşallah bize teşekkür edecekti inanarak denedik ve beklemeye başladık. Her geldiğinde yakınmalara başlayan kızım kısa bir süre sonra bize boşanmak istediğini karşılıklı olarak artık anlaşamadıklarını anladıklarını söyledi.
Bir arada iken daha iyiyiz
Yanında olduk ve hemen işlemleri başlatarak o çulsuz adamdan kızımı kurtardık yaptığı hatanın bedelini fazlasıyla çeken kızımı da böylelikle kollarımızın altına yeniden aldık. Artık hepimiz bir aradayız ve daha mutluyuz sizde etrafınızda ki sevdiklerinizin yanlış seçimlerinin çıkar yolunu arıyorsanız 0532 367 13 25 numaralı telefonu arayıp hocamıza ulaşabilir en kısa sürede kurtarmayı deneyebilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask