Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Aldatılmayı Hak Etmemiştim

Erkek arkadaşım ile doludizgin çok mutlu bir ilişki yaşıyorduk ta ki farklı bir kadın aramıza girene kadar. Aldatıldığımı öğrendiğim gün benim için kapkara bir gündü. Tarifi olmayan bir acı, kırıklık ve üzüntü hissetmiştim. Her şeyden elimi eteğimi çekmiş, kendimi yalnızca erkeğime adamıştım fakat onca fedakârlığa rağmen yine de ihanete uğratılmıştım. Bir gün böyle bir neden ile ayrılabileceğimizi hiç düşünmezken ne yazık ki olan olmuştu. Artık resmen ayrıydık. Sevdiğim adam bir başka kadının olmuş bana sadece öfke ve üzüntü olmuştu. İkisinden de nefret ediyordum. Ayaklarıma kapansa da onu affetmeyecektim fakat zarar vermeden de duramazdım. Her bir yanımı öfke ve hırs sarmıştı. İkisinin arasını bozup onları ayırmak ve intikam almak istiyordum.

İhaneti kabullenemezdim

Neredeyse her gün işten güçten elimi çekip internetten medyum arıyordum. Aynı zamanda eşe dosta bildikleri güvenilir bir medyum olup olmadığını soruyordum. Daha önce kendisi ile tanışma fırsatı bulan bir arkadaşım bana Medyum Olcay adında bir hocanın çok etkili dualar yaptığını, kendisine güvenebileceğimi söyledi. Vakit kaybetmeden 0532 367 13 25 nolu hocamıza ait olan numarayı çevirdim. Gayet samimi, güven veren bir ses bana yanıt verdi. Başımdan ne geçtiyse anlatıp içimi döküp ne istediğimi belirttim.

Yaptıkları yanlarına kalmadı

İnanır mısınız bilmem ama üç ya da dört gün içerisinde ayrıldıklarının haberini duydum. Tarifi olmayan bir mutluluk ve huzur hissettim. Artık rahattım ve çokta mutlu. İki kişinin arasını bozmak için dua çalışması sayesinde intikamım alınmıştı.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask