Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Ailenin önemini erken yaşta anladım

Aile kavramına önem veren genç bir kızdım tabi ki anneme de babama ayrı bir sevgi duyuyor ve onları her zaman mutlu görmek istiyordum. Hayalim onlar gibi bir evlilik olmasıydı ama olmadı çok geçmeden çatırdamaya başlayan evlilikleri kısa sürede bitti ve babam bir başka kadın ile evlendi. Sanırım aralarını bozan da bu kadındı ve ben ne yapıp edip bu duruma çare bulmalıydım.

Babamızı kurtarmak bizim elimizdeydi

Kardeşim ile internette araştırma yaparken hocamıza rast geldik gayet güzel sonuçlara ulaşmış insanların yorumlarını okudukça içimizde beliren umut ışığıyla hemen iletişime geçtik. Bize yardımcı olmakta hiç geç kalmayan Olcay hocamız ayırma duası denenmiş çalışmasını uygun gördü heyecan içinde annemin evine giderek yeniden babam gelirse ne diyeceğini falan sormaya başladık.

Artık bizi kimse ayıramaz

Annemin onu sevdiğini biliyorduk nitekim o hafta sonu babam bizi görmeye geldiğinde içeriye girdi ve geçte olsa o kadının gerçek yüzünü gördüğünü böyle bir şey yaptığı için çok pişman olduğunu söyleyerek annemden af diledi. Tabi bizim sevinç çığlıklarımıza dayanamayan annem kabul etti bunu artık hepimiz bir arada kötü insanlardan uzak mutlu bir şekilde yaşıyoruz bunun için hocamıza ne kadar teşekkür etsek az gelir. Sizde ailenizi kötü insanların şerrinden korumak istiyorsanız 0532 367 13 25 numaralı telefonu arayarak hocamız ile görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask