Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Ailemi ayakta tutmak istiyordum

Karıma çok âşık olarak evlenmiştim fakat evliliğimizin 1.yılında işlerim bozulmaya başlamış haliyle bu özel hayatımıza da fazlasıyla yansımıştı. Ne kadar belli etmek istemesem de parasızlık, mal varlıklarımızı kaybetmek ve benim yatakta ondan uzak kalışım yangına körükle gitmemi sağladı aramız açıldıkça açıldı. Ona hak veriyordum bir kadının en güzel zamanlarında bunları yaşıyor olması çok zordu ama bende isteyerek bu duruma gelmemiştim ve onu hala çok seviyor bu durumun geçici bir süreç olduğunu biliyordum.

Elimden geleni yapmaya karar verdim

Bana soğuk bakışlar atmasını artık kaldıramıyordum iki güzel sözü esirgeyen yatakta sırtını dönüp yatan biri haline gelmişti onu ben böyle yapmıştım ama toparlamalıydık. Kan kardeşimi durumu anlattığımda bana hocamızdan bahsetti aramızda kalacağı sözünü alarak 0532 367 13 25 numaralı telefonu bana verdi ve hemen iletişime geçtim. Olcay hocam bağlama duası verdi bende bununla birlikte eşimi gözlemlemeye her geçen dün düzelme isteği duyarak uyandım.

Beni her anlamda mutlu edebilen bir eşim oldu

Karımı tanıyamaz olmuştum kocam diyerek etrafıma pervane olan her türlü zorluğu beraber göğüslemek için yanımda hazır olduğunu söyleyen biri haline gelmişti. Benden mutlusu yoktu tabi ondan aldığım bu destek sayesinde de işlerimi kısa zaman da toparladım şimdi hamile aşkımızın meyvesini bekliyoruz ve birbirimize olan bağımız etrafımızı bile kıskandıracak cinste hocam sağ olsun artık herkese tavsiye ediyorum.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask