Burdasınız: Ana Sayfa » Büyü » Acı Biber Büyüsü

 Çok işlevselli bir büyü türü olan acı biber büyüsü, çiftleri ayırmak için kullanıldığı gibi, birleştirmek için bağlama büyüsü olarak da kullanılabilmektedir.

Acı Biber Büyüsünün Yapılış Amacı

Acı biber büyüsü yukarıda da belirttiğimiz gibi iki fonksiyona sahip bir büyüdür ve biz bu yazımızda bağlama büyüsü olarak acı biber büyüsünü ele alacağız. Acı biber büyüsü çiftler arasında ki soğuklukların giderilmesinde tercih edildiği gibi, büyü yapılan kişiyi istediği kişiye bağlamak içinde tercih edilir.

Acı Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Acı biber büyüsü için öncelikli olarak bir demet olacak şekilde acı biber temin edilmeli, sonrasında da bu biberleri bir ateşin içinde bekletmeliyiz. Bu sırada bu işlemi gerçekleştiren uzman tılsımlı sözler söyleyecektir ve her bir acı biber için bu sözler okumalıdır. Her bir biber için denilen işlem yapıldıktan sonra naylonun üzerine işlem görmüş biberler konulur. Bu aşamada sizlere bir tavsiyede bulunalım. Acı biberler sayesinde gözleriniz de yanma oluşabilir ve bu durum ile baş etmek için bir gözlük kullanmanızı tavsiye ederiz. Her gece biberler için vefkler hazırlanır.

Acı Biber Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bu büyüyü yaparken profesyonel bir destek almanız bu süreçte ki en önemli detaydır. Acı biber büyüsü riskli bir büyü olduğu için uzman ile çalışmanız size istediğiniz sonucu kısa sürede verecektir. Kırmızı biber büyüsünü farklı olarak değerlendiren sitelere aldırış etmeyiniz. İki büyü de sizlere aynı sonucu verecektir. Medyumlar sizlere uzaktan bu işlemi yapabileceklerini söyleyebilir ve bunu kesinlikle kabul etmeyiniz. Bu işlemi yüz yüze yapacak bir uzman ile çalışmanızı öneririz. Aklınıza yatmayan bir medyum ile bu büyüyü denemeyiniz. Gerçekten yapacağına inandığınız uzmanlar ile bu işlemi gerçekleştiriniz.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask