Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Ablamın takıntılı aşkı

Ablamın erkek arkadaşından oldum olası haz etmemiştim. Öylesine umursamaz ve rahat bir adamdı ki, yarın bir gün ablamın başına çok dertler açacağı her halinden okunabiliyordu. Bunu sadece ben değil, ailemizdeki herkes farkındaydı. Yıllarca ablamla ilişki yaşamalarına rağmen evlilik teklifi etmiyor evliliğe asla yanaşmıyor resmen ablamı oyalıyordu. Aslında ablam da her şeyin farkındaydı ancak aşkından öylesine kör olmuştu ki görmemezlikten, bilmezlikten geliyordu. Defalarca ihanete uğradığı halde hala ondan vaz geçmedi. Aşkın takıntılı hali abamı günden güne eritmeye, delirtmeye ve dengesizleştirmeye başlamıştı artık buna birilerinin son vermesi gerekiyordu bunun için hiç düşünmeden harekete geçtim. Amacım bir hocaya gidip aralarını bozmasını sağlamaktı.

Güvenebileceğim başka hiç kimse olamazdı

Araştırmalarım sonucunda güvenebileceğim tok kişinin medyum olcay olduğuna karar verdim zira yaptığı çalışmaların ve sonuçlarının hep başarılı ve etkili olduklarını duymuştum. Resmi web sayfasından 0532 367 13 25 nolu telefon numarasına ulaşıp kendisini aradım. Ablamın düştüğü durumları, çektiklerini, başına gelebilecekleri anlattım ve kendisinden bu konuda yardım istedim. Ablamı hayırsız adamdan kurtarabilecek tek kişinin kendisi olduğundan emindim, bu düşünce hiç olmazsa içime bir nebze su serpiyor kaygılarımı yok ediyordu.

Ablamın hayatı kurtuldu

Düşündüğüm ve beklediğim gibi olmuştu. Hocamızın hızla yaptığı çalışmanın sonrasında ablamın zaman içerisinde normale döndüğünü fark ettik. Artık erkek arkadaşının kötü niyetli, hayırsız, güvenilmez biri olduğunu anlamaya başlamıştı. Uygulanan iki kişiyi ayırmak için dua tutmuş, ablam zamanla tamamen adamı unutmuş ve terk etmişti. Hocamızın sayesinde ablamın geleceği garanti altına alınmıştı.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask