Burdasınız: Ana Sayfa » Medyumlar » şirin görünmek için okunacak dua

Sevdiğiniz bir kişi yada bu uygulamayı sadece bulunduğunuz bir ortamdaki kişilere sevimli görünmek için aşağıdaki uygulamayı yapabilirsiniz.
*Yedi defa sürme üst kısmına okuyarak gözlerine sürme çeken kadın herkesin gözüne epeyce şirin ve sevimli görünür .  Yedi adet beyaz kaya üst kısmına altmış tek defa okunarak her kimin niyetine ateşe atılıp yakılır ise arasında sonsuz tek sevgi ve muhabbet ortaya çıkar .

*Eğer tek kimseyi evlendirmek niyeti ile yapılır ise ,  ile ilgili duâ okunan birey niyet edilen şahıs amaçlı yanar tutuşur ve o birey ile kesinlikle izdivaç eder .

*Beyaz mum üst kısmına yedi kere okunarak kimin niyetine yakılır ise ile ilgili bu disiplin tatbik edilen birey deli divane olabilir .

*Elma ,  armut ve gibi tadı meyveler üst kısmına kırk tek defa okunarak niyet edilen kişiye yedirilirse arasında derin tek sevgi ve muhabbet ortaya çıkar .

*Hayırlı durumda olan her niyet amaçlı kırk tek defa okumak yetecektir .

*Misafirliğe gidecek durumda olan tek kimse haneden çıkacağı vakil bu duayı üç defa okuyarak avucuna soluk eder ve elini yüzüne sürer ise ,  gittiği yerde sevgi ve muhabbetle karşılanır ve her haceti görülür .

*Bu duayı altını çizen en az tek defa okuyan kimseye her biri sevgi ,  şefkat ve acıma nazarıyla bakar .

*Bu duâ deneyim edilmiştir .  Her dilek amaçlı  ( bilhassa de sevgi ve muhabbet ile ilgili )  epeyce müessirdir .

“Hel eta ale’l-insani hînun mine’ddehri lem yekûn şey’en mezkûra. İnna halakna’l-insane min nutfetin emşae nebtelîhi fe ceal-nahu semîan semîan semîan seean semîan semîan semîan semîan basira” “Sem-îan” kelimesini yedi defa tekrarla.

Yorum Yok

© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe:
Advertisment ad adsense adlogger
medyumlar