Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Duası » Sevgiliyi Aşık Etmek İçin Dua

Sevgiliniz ile aranız çok kötü ise devamlı tartışıp ortak konuları çözemiycek yerlerde iseniz bugün yapabilceğiniz vefk ve bazı dua uygulamları vardır.

Sevgili okurlarım sîzlere öyle azâmetli bir esma sunuyorum ki her kim ki iki rekat namaz kılarak aşağıdaki esmaları maddi ve manevi sıkıntıların halli için bir kimse 311 kere bu dört esmâi sabahın zühre saatında okuyup bit-tikden sonra başını secdeye koyarak Cenabı Mevlaya arzu ve isteklerini başı secdede iken güzel bir dille samimî olarak ister ise Alemi mutlak olan Cenabı Mevla ol kiseyi boş çevirmez. Ol Esmâ budur:

(Ya Allah Ya Azîm Ya Fettah Ya Cebbar)

2 Comments

  1. mislina dedi ki:

    mailinizi aldim ve benim gercekten yardiminiza yani araci olmaniza ihtiyacim var ben yurt disinda yasiyorum bian once olcay hocayla tanisip irtibata gecmek istiyorum, size numaramida birakiyorum 0043660 322 36 69… simdiden tesekkur ederim

  2. Nihat dedi ki:

    Bu mesajı okuyunca az da olsa bana yardımcı olursanız sevinirim. Bana 11 ayda 11 kez karabasan geldi. Bir insana ömrü boyunca ya bir iki kez yada hiç gelmez ken neden bana bu kadar çok geldi. İlk zaman biraz tedirgin olsam da sonra alıştım. Var mı gelmelerinde bir neden.

Yorum Yok

© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe:
Advertisment ad adsense adlogger
medyumlar