Burdasınız: Ana Sayfa » Medyum Olcay » Sevdiğinin Senden Vazgeçip Gitmemesi İçin Dua

Sevdiğiniz kişiden henüz vazgeçemezken onun sizden vazgeçmiş ve gitmiş olması sizi ne kadar üzüyorsa onun size bir daha geri gelmeyeceğini bilmekte sizi o derece üzer. Onu size getirecek bir yol arıyorsanız aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. Bu dua ile sevdiğiniz sizi sever size aşık olur ayrılmış iseniz sizinle barışır ve bir daha asla ayrılmaz.
Allâhümme innî es’elüke min hayrin mâ se’eleke minhü nebiyyüke Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem ve neûzü bike min şerri mesteâzeke minhü nebbiyuke Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem ve ente’l-müsteânü ve aleyke’l-belâğu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh.
Yukarıdaki duayı muhabbete uygun bir saatte 7 cuma gecesi 71 defa okumalıısnız.

5 Comments

 1. caresız dedi ki:

  7 hafta ve haftanın her cuma gecesımı okunacak

 2. pelin dedi ki:

  Bu duayı okuyacağım

 3. selma dedi ki:

  hocam kocamla 2 aydir ayriyiz onunla barismak istiyorum ltfn yardimci olun avrupada yasiyorum ucretiniz neyse odemeye hazirim saygilar.

 4. DİLEK dedi ki:

  iyi günler hocam benim bir sorum olacak bana yazılmış bir muska var koruyucu muska ben onun musambasını değiştirmek istiyorum muskayı acınca özelliğini kaybederme bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

 5. demet dedi ki:

  Ya bn nisanliyim nisanlimdan ayril.am istiyrum sewmiyrum onu yardimci olun zor durumdayim ayrilmk istiyrum ailem izin vermiyo qnlasamiyruz nasil ayrilacam ben bhndan yardimck olursaniz sewinirm

Yorum Yok

© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe:
Advertisment ad adsense adlogger
medyumlar