Burdasınız: Ana Sayfa » Medyum Olcay » Sevdiğinin Sana Sırılsıklam Aşık Olmasını Nasıl Sağlarsın

Sevdiği kişiden ilgi ve sevgi göremeyen kişiler bu kalp acısıyla yaşamak yerine aşağıdaki duayı okuyarak sevdiği kişinin kalbinde kalıcı bir yer edinebilirler. Aşağıdaki dua ile sevdiğiniz sizi daha önce hiç olmadığı kadar çok sever ve değer verir.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.YA AZAMET YA MAAAA’ŞEREL CİNNİ VEL İNSİ YA SEMHİ FALAN İBNİ FALAN ALA HUBBİ FALAN İBNİ FALAN Bİ HAGGİ KAF, HA,YA,AYN,SAD, VE BİHAGGİ TAHA, VE YASİN, VE TA SİN MİM, VE HA MİM AYN SİN GAF, Bİ HAGGİ NUN VEL GALEMİ VEMA YESTURUN. VE Bİ HAGGİ GUL HUVELLAHU EHAD, ALLAHUS SAMED, LEM YELİD VELEM YULED, VELEM YEKUN LEHU KUFUVEN EHAD. FALAN İBNİ FALAN VE Bİ HAGGİ LEV ENZELNA HAZAL GUR’ANE ALA CEBELİN LERA EYTEHU HAŞİ’EN MUTESEDDİ’AN MİN HAŞYETİLLAHİ VE TİLKEL EMSALU NADRİBUHA LİNNASİ LE’ALLEHUM YETEFEKKERUN.

13 Comments

 1. kübra dedi ki:

  hocam merabalar bna lütfen yardım edin ALLAH rızası için nolur…sevgilimle aram iyiyken birden bana kötü oldu.biz yaklaşık 3,5 aydır çıkıyoduk onu çok sevdim ama istemediğim şeyler oldu. dengesz olmaya başladı bana diyo ki sen çok iyi güzei bi kızsın ama benden ilerde fayda yok sana. bitirmeyelim ama beni sevme bağlanma dedi çok zoruma gitti bişey yazmadım.yaklaşık pazartesi den beridir konuşmadık.onu büyüyle değil dua ile nasıl kendime çekebilirim ?çok üzülüyorum yardım edin

 2. FILIZ dedi ki:

  hocam sağ tarafta yazan duaların bir okuma usulu var mıdır? ben size vefk yaptırmak istiyorum, ancak bir türlü para denkleştiremedimki 🙁 bu dualar işime yarar mı? bana yardım edebilir misiniz? vaktiyle yaptıklarımın bedelini ödüyorum abuk sabuk bir çok yere gittim, herşey iyice berbat oldu. her kapım kapandı. lütfen yardımcı olun bana.

 3. büşra dedi ki:

  bu duayı kaçkez okuyacaz ve falan yere sevdiğimiz kişinin adını mı söylüyoruz ve niyet namazı kılacakmıyız. lütfen yardımcı olurmusunuz.

 4. rdnc08@hotmail.com dedi ki:

  bu duayı ne nasıl ve ne kadar okumalıyım..etkisi ne derece..

 5. minör11 dedi ki:

  Bi cocuk vardi. Benim onu sevdigimi ogrenince benden nefret etti. Surekli bagrisiyorduk. Ben bu duayi okudum. Ertesi gun benle hic alay etmemeye basladi. Hatta bana iyi bile davrandi denebilir. Umarim beni sever. Bu arada bu bir dua, büyü değil, degil mi?

 6. ilker dedi ki:

  iyi akşamlar hocam. Hanımım beni sevmiyor. Hala Evliyiz ama evliliğimiz tehlikede. Karımın bana sırılsıklam aşık olması için ne yapılabilir? Yardımcı olur musunuz?

 7. gamze dedi ki:

  Bu dua mi yalnizca? Ve gercekten etkisi var mi ?

 8. Melike dedi ki:

  Arkadaşlar bu duayı yapan varmı falan denilen yerlere ismimi yazılıyor

 9. kristal dedi ki:

  nasıl okuyacağız bunu. niyet etmelimiyiz?

 10. memo dedi ki:

  hocam cvb versenniz bu duayı tam açıklarmısınz nasıl okunulduğunu aca sevdiğimizin ismini söyleyecekmiyiz

 11. Bunji dedi ki:

  Hocam bu dua kac defa okunulacak ve sevdiginin ismini soylemen gerekiyormu? Yardimci olabilirmissiniz

 12. İbrahim dedi ki:

  S.aleykum hocam ask buyusu yaptirmak icin ne gerekiyor beni biraz aydinlatirmisiniz cok kotu durumdayim

Yorum Yok

© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe:
Advertisment ad adsense adlogger
medyumlar