Burdasınız: Ana Sayfa » Medyum Olcay » Sevdiğinin Sana Sırılsıklam Aşık Olmasını Nasıl Sağlarsın

Sevdiği kişiden ilgi ve sevgi göremeyen kişiler bu kalp acısıyla yaşamak yerine aşağıdaki duayı okuyarak sevdiği kişinin kalbinde kalıcı bir yer edinebilirler. Aşağıdaki dua ile sevdiğiniz sizi daha önce hiç olmadığı kadar çok sever ve değer verir.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.YA AZAMET YA MAAAA’ŞEREL CİNNİ VEL İNSİ YA SEMHİ FALAN İBNİ FALAN ALA HUBBİ FALAN İBNİ FALAN Bİ HAGGİ KAF, HA,YA,AYN,SAD, VE BİHAGGİ TAHA, VE YASİN, VE TA SİN MİM, VE HA MİM AYN SİN GAF, Bİ HAGGİ NUN VEL GALEMİ VEMA YESTURUN. VE Bİ HAGGİ GUL HUVELLAHU EHAD, ALLAHUS SAMED, LEM YELİD VELEM YULED, VELEM YEKUN LEHU KUFUVEN EHAD. FALAN İBNİ FALAN VE Bİ HAGGİ LEV ENZELNA HAZAL GUR’ANE ALA CEBELİN LERA EYTEHU HAŞİ’EN MUTESEDDİ’AN MİN HAŞYETİLLAHİ VE TİLKEL EMSALU NADRİBUHA LİNNASİ LE’ALLEHUM YETEFEKKERUN.

18 Comments

 1. kübra dedi ki:

  hocam merabalar bna lütfen yardım edin ALLAH rızası için nolur…sevgilimle aram iyiyken birden bana kötü oldu.biz yaklaşık 3,5 aydır çıkıyoduk onu çok sevdim ama istemediğim şeyler oldu. dengesz olmaya başladı bana diyo ki sen çok iyi güzei bi kızsın ama benden ilerde fayda yok sana. bitirmeyelim ama beni sevme bağlanma dedi çok zoruma gitti bişey yazmadım.yaklaşık pazartesi den beridir konuşmadık.onu büyüyle değil dua ile nasıl kendime çekebilirim ?çok üzülüyorum yardım edin

 2. FILIZ dedi ki:

  hocam sağ tarafta yazan duaların bir okuma usulu var mıdır? ben size vefk yaptırmak istiyorum, ancak bir türlü para denkleştiremedimki 🙁 bu dualar işime yarar mı? bana yardım edebilir misiniz? vaktiyle yaptıklarımın bedelini ödüyorum abuk sabuk bir çok yere gittim, herşey iyice berbat oldu. her kapım kapandı. lütfen yardımcı olun bana.

 3. büşra dedi ki:

  bu duayı kaçkez okuyacaz ve falan yere sevdiğimiz kişinin adını mı söylüyoruz ve niyet namazı kılacakmıyız. lütfen yardımcı olurmusunuz.

 4. rdnc08@hotmail.com dedi ki:

  bu duayı ne nasıl ve ne kadar okumalıyım..etkisi ne derece..

 5. minör11 dedi ki:

  Bi cocuk vardi. Benim onu sevdigimi ogrenince benden nefret etti. Surekli bagrisiyorduk. Ben bu duayi okudum. Ertesi gun benle hic alay etmemeye basladi. Hatta bana iyi bile davrandi denebilir. Umarim beni sever. Bu arada bu bir dua, büyü değil, degil mi?

 6. ilker dedi ki:

  iyi akşamlar hocam. Hanımım beni sevmiyor. Hala Evliyiz ama evliliğimiz tehlikede. Karımın bana sırılsıklam aşık olması için ne yapılabilir? Yardımcı olur musunuz?

 7. gamze dedi ki:

  Bu dua mi yalnizca? Ve gercekten etkisi var mi ?

 8. Melike dedi ki:

  Arkadaşlar bu duayı yapan varmı falan denilen yerlere ismimi yazılıyor

 9. kristal dedi ki:

  nasıl okuyacağız bunu. niyet etmelimiyiz?

 10. memo dedi ki:

  hocam cvb versenniz bu duayı tam açıklarmısınz nasıl okunulduğunu aca sevdiğimizin ismini söyleyecekmiyiz

 11. Bunji dedi ki:

  Hocam bu dua kac defa okunulacak ve sevdiginin ismini soylemen gerekiyormu? Yardimci olabilirmissiniz

 12. İbrahim dedi ki:

  S.aleykum hocam ask buyusu yaptirmak icin ne gerekiyor beni biraz aydinlatirmisiniz cok kotu durumdayim

 13. Betül Ilımlı dedi ki:

  Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti olcay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 14. Ahmet Yaşin dedi ki:

  Amasya merkezden ben Ahmet Yaşin. Slm paylaşımınız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2018 13:17:57

 15. Fatma Şeker dedi ki:

  Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum olcay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için olcay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende olcay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 16. Ahmet Yaşin dedi ki:

  Selamlar olcay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin sorunu için tekrar olcay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Olcay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 17. Metin Birsel dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben olcay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum olcay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask