Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » kocamın benim sözümü dinlemesi için dua

Kocanızın aklına girip sakinleştirmek kocanızı kendinize bağlamak ve artık sözünüzü dinlemesini sağlamak adıana bir çok uygulama yapılmaktadır.Bu uygulamalar doğru zamanda doğru bir hoca ile yapıldığı zaman etkileri oldukça açık bir şekilde görebiliyorsunuz.

vefk

Vefkin etrafına  “‘Kef,    ha, ya ayn sâd, ha mîm ayn sîn kaf” ayrık harfleriyle yazılır ve “mîa” (veya me’a) adlı koku il tütsülenirken yedi defa “Ayete’l-Kürsî” (Allahu La ilahe…) okunur.

Sonra üzerine “Meselü’l-lezîne yünfiküne emvalehüm fî sebîlil-lahi” ayeti yazılır. Zikrettiğimiz vefkin sûreti şöyledir;
Riyazeti gerektiren diğer bir metot: inzivaya çekilerek üç gün oruç tutulur. Üçüncü gün sabah namazından sonra isimlerin harfleri teker teker ayrık olarak misk, gülsuyu, za’feran ve yağmur suyu ile sağ elin içine sol el ile, sol elin de üzerine sağ el ile yazılır. Sonra iki rekat namaz kılınır ve eller du için halis ve sadık bir niyet ile semaya açılır ve istenilen ve arzulanan şeyler Mevlâ’ya arzedilir. Samimiyeti bozmaksızın aynı istekler tekrarlanır ve başka birşey karıştırmaksızın hâcet arzedilerek defalarca şu dua okunur.

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü ·
ask