Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » eşimin bana bağlanması için dua

Kızın veya erkeğin kapısının önünden kimselere görünmeden edinilen 7 tane minik kaya farklı ayrı okunup üflenirken her kaya amaçlı kızla erkeğin adı zikredilerek ”es sadakat” diye mırıldanılır. Sonrasında kızın veya erkeğin büyüyü yapana aşık olması amaçlı Allah’a yalvarılarak tek dua okunur. Sonrasında taşlarla büyü yapılanın evinin etrafında 7 besmele çekerek 7 farklı yere atılır.!
Ertesi zaman biçimi görülen muska hazırlanıp muskada yer alan çember içerisinde yer alan boş yere aşık edilecek bireyin adı yazıldıktan sonra dışındaki boş yere birey bizzat ismini yazar. 70 besmele çekip 3 kez kamer suresi okunduktan sonra sağa sola üflenerek muska dörde katlanır ve boş yüzlerden birine aşık edilen bireyin öbür mahaline ise aşık edenin adı yazılıp naylonlandıktan sonra büyü yapan kendine ilişkin tek giyecek parçasına sardıktan sonra 2 bireyin isimlerinin harf toplamları civarı dikiş atılır.
Kişi muskayı taktıktan sonra gün içerisinde 3 zaman aşık meydana geldiği bireyin evinin önünden geçmesi ve besmele çekerek sevdiğinin evine gerçek üflemesi gerekir.

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask