Sevgiliyi bağlama büyüsü

Bir büyük ipe, halka biçiminde, yedi düğiim vurulur, düğümlerin ortası boş kalır, iyice sıkıştırılmaz. Her düğüme sevdiğiniz kişinin adı söylenip üflenir. Geceleyin, kimse görmeden, ip bir düze serilir. Her düğümün içine gene sevgiliniz adı söylenerek bir çakıl taşı konur, üzerine tükürülür. İp öylece bırakılır. Kırk kez «Hu» çekilir, ipe üflenir. Daha sonra, her düğünıe üç «kulhuvallah» okunup üflenir.Okunmuş, üflenmiş ipin düğümleri iyice sıkışnrılıp, ip, büyükçe bir yumak olacak biçimde sarılır, ateşte yakılır. Bütün külleri eski bir tavaya konduktan sonra, üstüne işenir, sevdiğiniz kişinin evinin yoluna serpilir
Küllerin serpildiği yoldan sevdiğiniz kişi geçince, kırk kez, «Ya Hay» söylenir. Biraz durulur, yedi kez <Ya Kahhar» denir, sağa, sola, öne, arkaya üflenir, bir de «elham» okunup eve ya da düğüne gidilir. Güvey istenen kötü duruma düşermiş. Büyü yapanın. yaptıramrz bu işi gizli tutması, kimseye sezdirmemesi, düğün evine gitmesi gereklidir.

Diğer Uygulama

Bir cisim, yedi çeşmede ıslatıldaktan sonra, üç düğüm vurulup güveyin adı söylenerek baş üstünde yedi kez dolaştırılır. Uç kez «Ya kfirun.» denir. Yedi yaşına basmamış sanşm bir erkek çocuğu sicimirı üzerine işetilir. Sicim kuruduktan sonra, yedi kez «Ya seyyid» denip, üzerine üflenen ip, gizlice bir köpeğin boynuna bağlanıp köpek sahverilir. Köpeğin güvey ya da gelin evinden olması gereklidir.
Gerde’kten önce. .sicinı köpeğin Iboynuna takıldıktan sonra, büyünün tutması için, tanrıya, peygamberlerine yakarılir, tanrının gücü, yüceliği övülür, yedi «hu» çekilir.

MEDYUM OLCAY HEMEN-SORU CEVAP

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Geri Döndürme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir