Nazar ve büyülerden korunma duası

Büyü kişilerin dengelerinin bozulmasını sağlayan manevi bir etkiye sahip tılsımlardır. Kişi kendisinde aniden değişen duygu durum bozukluğu hisseder ama neden olduğunu ve nasıl olduğunu kesinlikle anlayamaz. Bu nedenle üzerindeki farklılığın büyü olduğunu düşünmez ve normalmiş gibi varsayar.

Kişi olması gerektiği gibi davrandığını düşünüyorsa, bedensel anlamda farklılıklar oluşuyorsa, duygu durum ve davranışlarında her zamankinden farklı davranmaya başladıysa yani alışılmışın dışında tepkiler, boğulmalar, iç sıkılmaları, yada hiç olmadığı kadar neşeli ve enerjik olup farklı şeyler yapma isteği hissediyorsa, iştahsızlık, kilo kaybı, kaygı bozukluğu, rüyalarında bolca kabus görme yada aynı şeyi her gece görme gibi durumlar oluşuyorsa, sağlık sorunları çıkmaya başladı yada artmaya başladıysa, sıklıkla baş ağrısı ve bulunduğu ortam ne olursa olsun yerinde duramam, huzursuzluk yaşıyorsa, sevdiği insanları kırıyor ve umursamıyorsa, evden uzaklaştı ise, sevdiği insanlara zulüm eder davranışlar sergiliyor ise kuvvetle muhtemel büyü etkisi altına alınmıştır.Derhal iyi bir bakım yapılmalı ve yapılan büyünün tespiti sağlanmalıdır. Yapılan büyünün tespitinden başlayıp bozumuna kadar süreç çok önemli ve ustalık, özel yetenek isteyen bir alandır. Bu nedenle mutlaka işinin ehli, gerçek ve usta bir medyum ve hocadan yardım alınmalıdır. Büyü bozumu için dualar etkisiz yada yetersiz kalabilir. Kara büyü, sabun büyüsü, papaz büyüsü güçlü büyüler insan hayatını etkileyebilecek kadar kötü sonuçlara sebep olabilir.

aşağıda yazdığım dualar ise korunma dualarıdır. Yani üzerinize büyü yapılmadan kendinizi bu tarz etkilerden korumak için okayabileceğiniz dualardır.

Sihirden, Nazardan ve Büyüden Korunmak İçin Okunacak Dualar

Felak ve Nas suresi; 1 bardak suyun içine 9 kez okunmalıdır. Bu dualar her türlü kötülükten korunmak için okunur.
Yasin suresi; Yasin sihir, nazar ve büyü için oldukça etkili olan bir duadır. 1 bardak suyun içine okunur. Sonrasında Ayetel Kürsi okunur ve su içilir. Sihir, nazar ve büyüler için Yasin duası koruyucu bir kalkan niteliğindedir.
Ayetel kürsi; 3 kez okunduğu manevi rahatlama sağlar. 7 kez ayetel kürsi duası okunursa rahat uyku ve tam bir korunma sağlar.
Kevser suresi; gece yatmadan önce 7 kere okunursa kötü rüyalardan korunulur.
Fatiha duası; 1 sürahi suyun içine 9,19 veya 29 kere okunur. Cinlerden, şeytandan korurken insanların psikolojik açıdan rahatlamasına olanak sağlar. Merhamet içinde Fatiha duası okunur. Özellikle bu dua evlerden çıkarken, insanın başına kötü bir şey geldiğinde ve zülme uğradığında da sık şekilde insanlar tarafından okunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Eşler arasında sevgi, muhabbet arttırma duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir