ayırma düşman etme büyüsü

Kur’an-ı Kerim’in bazı sure okunuşu ayetlerinin, insanların arasına garaz okunuşu düşmanlık sokmak, karı ile kocanın arasını ayırmak için bağı yapmada kullanılmak istenildiği görülmektedir. Tabii bu işlemler yapılırken, bir önceki kültürlerden aktarılan hurafelerin okunuşu bazı bağı uygulamalarının işin içine karıştırıldığı da gözlenmektedir. Bu konuda yapılmış birkaç bağı örneği kaydederek değerlendirilmesini inşa etmek durumundayız:
“İki kimsenin arasını açmak, aralarına garaz okunuşu düşmanlık koymak için Münâfıkûn suresini temiz bir kağıt üzerine yaz. Bulundukları yerin mahrem bir adına koy.”
“Biraz beyaz balmumu hile . Ondan iki insan şekli yap. Bunlardan her birinin üste , ayırmak istediğin kimselerden her birinin ismini okunuşu annesinin ismini yaz. Hemen Sonra büyükçe bir kağıda Münâfıkûn suresini okunuşu aşağıda nominal duayı yaz. Hemen Sonra o kağıdın üzerine balmumundan yaptığın o iki insan şeklini sırt sırta olmak amacıyla koy. İki adet küçük dikiş iğnesini de bunların arasına koy. İğnenin uçları okunuşu dipleri şekillere temas etsin. Ancak batmasın. Hemen Sonra o kağıdı özen ile şekillerin üzerine bükerek sar okunuşu küçük bir paket haline getir. Bu paketi önceki bir kabir içine göm. İsimleri nominal kişiler bir daha buluşup ittifak edemezler. Arasında düşmanlık devam eder. Dua şudur:

MEDYUM OLCAY HEMEN-SORU CEVAP

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Eşimi diğer kadından ayırmak için dualar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir